• Facebook Social Ikona

Szymon Bakalarczyk created with Wix.com

Spis pracowników

Warmińsko – Mazurski Wojewódzki Konserwator Zabytków Dariusz Barton

 

Zastępca Warmińsko - Mazurskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków - Andrzej Kaliczyński   

 

Kierownik wydziału Inspekcji Zabytków Nieruchomych i Ruchomych - IZNR - Małgorzata Przybyszewska – Koźbiel

tel. (89) 521-85-41     e-mail: m.przybyszewska@wuoz.olsztyn.pl

Kierownik wydziału Inspekcji Zabytków Archeologicznych, Rejestru zabytków, Dokumentacji Zabytków i Informatyki (archiwum) - IZAR - Bartłomiej Skrago

tel. (89) 521-85-39     e-mail: b.skrago@wuoz.olsztyn.pl

 

Archiwum

Sikorski Jerzy - Archiwista

tel. (89) 521-85-51

Zabytki nieruchome


Bakalarczyk Szymon - Starszy Specjalista ds. zabytków nieruchomych

 tel. (89) 521-85-47    e-mail: s.bakalarczyk@wuoz.olsztyn.pl

Krawczyńska Anna - Specjalista ds. zabytków nieruchomych

tel. (89) 521-85-47     e-mail: a.krawczynska@wuoz.olsztyn.pl

 

Kulbacka Monika - Starszy Inspektor ds. zabytków nieruchomych

tel. (89) 521-85-53     e-mail: m.kulbacka@wuoz.olsztyn.pl

Michalak Piotr - Starszy Inspektor ds. zabytków nieruchomych

tel. (89) 521-85-56     e-mail: p.michalak@wuoz.olsztyn.pl

​  

Szymański Łukasz - Starszy Inspektor Ochrony Zabytków

tel. (89) 521-85-43     e-mail: l.szymanski@wuoz.olsztyn.pl

 

 

Zabytki ruchome (z wyłączeniem pojazdów)

Długa Kinga - Starszy Specjalista ds. zabytków ruchomych

tel. (89) 521-85-34     e-mail: k.dluga@wuoz.olsztyn.pl

Zieleń, parki i ogrody historyczne
 

Parafińczuk Maria - Specjalista ds. zabytków nieruchomych w zakresie zabytkowej zieleni

tel. (89) 521-85-55     e-mail: m.parafinczuk@wuoz.olsztyn.pl

Zwierowicz Marzena - Główny Specjalista ds. zabytków nieruchomych w zakresie zabytkowej zieleni

tel. (89) 521-85-31     e-mail: m.zwierowicz@wuoz.olsztyn.pl

Archeologia

 

Ciesielska Joanna - Specjalista ds. archeologii

tel. (89) 521-85-36     e-mail: j.ciesielska@wuoz.olsztyn.pl

Nowacka Justyna - Starszy inspektor ochrony zabytków ds. archeologii

tel. (89) 521-85-35     e-mail: j.nowacka@wuoz.olsztyn.pl

Ewidencja i Rejestr zabytków (w tym pojazdy zabytkowe)

 

Czyżewska Adrianna - Starszy inspektor ds. rejestru zabytków

tel. (89) 521-85-42     e-mail: a.karpinska@wuoz.olsztyn.pl

Klupczyńska Joanna - Inspektor ochrony zabytków ds. rejestru zabytków nieruchomych

tel. (89) 521-85-33     e-mail: j.klupczynska@wuoz.olsztyn.pl

 

Dział kadr

Młody Marzena - Główny Specjalista ds kadr, dotacji
tel. (89) 521-85-32   e-mail: m.mlody@wuoz.olsztyn.pl

Sekretariat

Witek Żaneta - Główny Specjalista ds. sekretariatu

tel. (89) 521-85-30   e-mail: z.witek@wuoz.olsztyn.pl

Księgowość

Blady Alina - Główny księgowy

tel. (89) 521-85-46   e-mail: a.blady@wuoz.olsztyn.pl

Kozłowska Izabela - Zastępca Głównego księgowego 

tel. (89) 521-85-38     e-mail: i.kozlowska@wuoz.olsztyn.pl

Dział zamówień publicznych

Radosław Czajkowski - Specjalista ds. zamówień publicznych oraz spraw administracyjno - gospodarczych

tel. (89) 521-85-44     e-mail: przetargi@wuoz.olsztyn.pl

Poprzednia wersja strony jest dostępna pod adresem: arc.wuoz.olsztyn.pl/

Widzisz błędy lub usterki?