top of page

Zamknięcie urzędu dla klientów do 28.02.2022 r.

W związku z wytycznymi Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 21 stycznia 2022 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii informujemy, że zamykamy Urząd dla klientów do 28 lutego br.


W trosce o Wasze, ale i też o nasze zdrowie, zachęcamy — korzystajcie z ułatwień internetowych, np. platformy e-Puap www.epuap.gov.pl adres skrytki: /wuozolsztyn/skrytka, bo to najlepsze wyjście w czasie epidemii.


Można również skorzystać z bezpośredniego linku do formularza pisma ogólnego do urzędu:

https://moj.gov.pl/pismo-ogolne/usluga-online/engine/ng/index?xFormsAppName=PismoOgolneDoPodmiotuPublicznego&xFormsFormName=Wniosek


Alternatywnie podania, wnioski, projekty i inne sprawy można przesyłać za pomocą poczty tradycyjnej.


Formularze wniosków, numery telefonów oraz adresy mailowe są dostępne również na stronie www.wuoz.olsztyn.pl


146 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Poszukujemy pracowników w Olsztynie, Ełku i Elblągu na następujące stanowiska: Młodszy Specjalista ds. archeologii Delegatura w Elblągu (ogłoszenie nr 124398) - - nabór do 18 sierpnia 2023 roku https:

Poszukujemy pracowników w Olsztynie i Elblągu na następujące stanowiska: Olsztyn: młodszy specjalista do spraw zabytków nieruchomych https://nabory.kprm.gov.pl/.../mlodszy-specjalista,121635,v7 Elblą

bottom of page